O gościnnych postach/ Guest post

09:00

Wiem, coraz częściej u mnie w postach występuje wzmianka o Paulinie (Tamit24) ale co poradzić jak albo obdarowuje mnie prezentami, albo wymyśla takie fajne akcje... a o czym mowa? O gościnnych postach z udziałem zagranicznych blogerek


 A konkretnie o co chodzi? Otóż od dzisiaj w każdą pierwszą sobotę miesiąca będzie post gościnny z udziałem dziewczyn z naszej grupy  ja i Tamit24 z Polski i dwie zagraniczne blogerki Nailistas i Laqueada.

A teraz coś o naszych gościach:


Jestem Teresa z Nailistas.com. Zdecydowałam się otworzyć małe miejsce w internecie, gdzie każdy mógłby zobaczyć nowości, lakiery, tutoriale i wzory albo po prostu informacje o pielęgnacji paznokci. Gorączka lakierowa w Hiszpanii wzrasta, ale nadal potrzebujemy więcej kolorów na naszych paznokciach. Zatem do dzieła Dziewczyny! Możemy wyrazić siebie poprzez nasze dłonie! Chciałabym, żeby każdy uczestniczył w moim blogu poprzez zadawanie nam pytań albo podsuwanie nowych wzorów. Dlatego jest on otwarty 24 godz. na dobę! Każdego dnia cieszymy się z postępu i uczenia się nawzajem. Propozycja Tamit24 bardzo mi się spodobała, mam nadzieję, że Wam także przypadnie do gustu. Całusy z Hiszpanii!

I'm Teresa from Nailistas.com. I decided to open a small place on the internet where everybody could go to see some news, nail laquers, tutorials, designs, or just for nail care information. The nail art fever is rising in Spain, but we need much more colour in our nails. So, Go on girls! We can express ourselves through our hands! I would like everybody to participate in the blog by asking us questions or sugesting new designs. That's why It's open 24 hour a day! We enjoy so much by improving every day and learning from each other. I really loved this proposal from Tamit24, I hope you could enjoy it too as well. Kisses from Spain!
Jestem Fernanda, znana także jako "Laqueada". Pochodzę z Argentyny, mam 23 lata i bloga, który ma zaledwie roczek i jest jeszcze dzieckiem! Sprawianie, że moi czytelnicy się śmieją jest moim celem. Zabawa podczas dzielenia się moją pasją to najbardziej satysfakcjonujące doświadczenie. Czasami zbaczam z tematu i zapominam o wykonywaniu uroczych wzorków paznokciowych i wolę dzielić się trochę moją wiedzą, od pielęgnacji paznokci po triki blogowe. Nie wiesz, czego się po mnie spodziewać, nawet ja tego nie wiem!


I'm Fernanda, also know as "Laqueada". I'm from Argentina and I'm 23 years old with a 1-year-old blog, just a baby!
Making my readers laugh is my goal. Having fun while sharing my passion is the most rewarding experience.
Sometimes I beat around the bush and forget of making some cute nail designs and prefer to share a little of my knowledge, from nail care to blog tricks and opinion!
You can't know what to expect with me, I don't even know that!

Tamit24

Chcecie się dowiedzieć, kim jest Tamit24 z Polski? To po prostu zwykła 21-letnia dziewczyna z głową pełną kreatywnych pomysłów, sercem wypełnionym kolorami i duszą uzależnioną od sztuki. Ta młoda kobietka, znana także jako Paulina, jest we wspaniałym związku ze swoją lakierową kolekcją. Ta miłość ciągle się rozwija i objawia poprzez niepohamowaną chęć kupowania nowych kolorowych buteleczek. Odręczne malowanie jest jej ulubionym typem zdobienia, lubi także gradienty i miksy, ale Tamit24 to także...maniaczka piaskowych lakierów! Dlatego zawsze próbuje przemycić malutki teksturowy akcent do każdego paznokciowego pomysłu!
Tak, tak- to ja! 


Do you want to know who Tamit24 from Poland is? She's just an ordinary 21-year-old girl with a head full of creative ideas, a heart filled with the colours and a soul addicted to art. That young women, known also as Paulina, is in a great realationship with her polish collection. This love is still improving and appears with the unresistained will of buying some new colorful bottles. Free-hand painting is her favourite kind of nailart, she likes gradients and mix designs but Tamit24 is also... a sand polish-maniac! This is why she always tries to smuggle even a tiny textured detail in every new nail idea!
Yep, it's me! :)
No i na koniec kilka słów o mnie

Panna Marchewka, również znana pod imieniem Dominika, 24 letnia ruda, artystyczna dusza.
Na paznokciach uwielbiam różnorodność- od słodkich pastelowych kwiatów po czerń z ćwiekami w wydaniu rock'owym. Jak nie mam pomysłu to stawiam jednak na proste geometryczne kształty, które zawsze przykują uwagę- jednak staram się by to co prezentuję nie było nudne i monotonne. Szukam nowych technik i nie boję się zapaćkanych skórek 

Miss Carrot, known also as Dominka, a 24-year-old red haired, artistic soul from poland.
I like variety on the nails: starting with sweet-looking pastel flowers, ending with the rock style black with the studs. If I had no design ideas, I bet on the geomatric shapes which always pay your attention- I try my best not to make my works boring or monotonous. I'm still searching for some new techniques and I'm not afraid of splotchy cuticles 


You Might Also Like

15 komentarze

 1. Jak już o Tamit napisałam, pomysł mi się bardzo podoba, szczególnie, że współpraca podjęta jest z zagranicznymi blogerkami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zachwycona zarówno pomysłem jak i zdobieniami *.*
  Ale Twoje pomysły Marcheweczko najbardziej przykuwają moją uwagę, trafiają w mój gust :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł na akcję, będę na pewno czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kurde, dzieła sztuki na maleńkiej powierzchni, też chcę tak umieć :D

  OdpowiedzUsuń
 5. nooo, nie mogę się doczekać kolejnej pierwszej soboty miesiąca!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale świetny pomysł! Będę czekać z niecierpliwością na te posty. Fajnie, ze postanowiłyście otworzyć się (i swoje czytelniczki) jeszcze bardziej na świat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to wszystko sprawka Tamit24 :) ona ma takie fajne pomysły :)

   Usuń
 7. Hola! Acabo de descubrir tu blog y me encanta!
  Te sigo ya para no perderme nada!
  Te invito a que veas mi blog de diseños de uñas:

  http://decora-nails.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Hi! i've just found you from Laqueada's post. I'm following you of course! can't wait to see what will come from here :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Super pomysł dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarze.
Każdy sprawia mi wielką radość i z przyjemnością je czytam.
Jednak proszę o nie umieszczanie w komentarzach zaproszeń na swoje blogi, rozdania i innych reklam.

Obserwatorzy

Like us on Facebook

zBLOGowani.pl