Moje artystyczne wypociny

21:56

Nie powiem bym się nie stresowała dodając tą notkę- w końcu moje wypociny ujrzą po raz pierwszy światło dzienne... no i lekko obawiam się krytyki- nie jestem w 100% pewna swoich prac co źle mi wróży... choć też nie powiem bym nie była z nich zadowolona. 
Od razu też podkreślam że prac graficznych tego typu nie zrobiłam za wiele- właściwie nadal stawiam pierwsze kroki w tej dziedzinie (i ja chce się tym bronić?!)

Już nie jeden raz się żaliłam że jestem w trakcie pisania/tworzenia licencjatu... idzie mi to jak krew z nosa i mam przez to koszmary senne gdzie niewinny lis pożera mnie w całości- w końcu powinnam być już dawno po obronie a ja nadal jestem przed... i nadal nie wiem co dalej...
Moim zadaniem było stworzenie ilustracji do fragmentu jednej z książek. Nie powiem co to za książka- może sami zgadniecie.

Ogólnie zamysł był całkowicie inny, a efekt końcowy był przypadkiem- kiedyś z nudów narysowałam w programie graficznym lisa (ten lis po przeróbkach siedzi pod drzewem), potem na konsultacjach promotor kazał sobie pokazać wszystko co zrobiłam do tej pory- pokazałam przez przypadek owego lisa, a promotor stwierdził że to to. No i tak został... ja chciałam bardziej rysunkową wersję, ale jako że dodatki lepiej wychodziły mi w podobnej formie jak owy lis- zostało tak jak jest teraz.

No to prezentuję wam, moim czytelnikom moje wypociny jako pierwszym- do tej pory moje dzieło widział tylko Pan T- jemu się spodobało (o dziwo- chociaż do tej pory zastanawiam się czy jest szczery czy tylko mnie pociesza)Oczywiście to nie jest wszystko co robię w ramach licencjatu- są to 2 główne ilustracje.

No i jeszcze do całości dojdzie tekst- jednak nadal nie wiem jak go umieszczę względem ilustracji...

You Might Also Like

11 komentarze

 1. świetne prace;) ja też od czasu do czasu bawię się rysowaniem.
  a co do książki to chyba Mały Książę?

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie!

  Zapraszam na mojego bloga, gdzie aktualnie trwają TRZY konkursy ;)
  http://fashionznaczymoda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ladnie! Na pierwszym obrazku lis poprostu super!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak na moje redakcyjno-wydawnicze oko ilustracje są bardzo ciekawe :) Promotor z pewnością był szczery, bo mi także lis się bardzo podoba, szczególnie na pierwszej ilustracji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne ilustracje, masz talent :)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajne ilustrację, ja bym nigdy nie umiała zrobić czegoś takiego :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsza praca piękna, w drugiej trochę postać chłopca jakoś nie do końca mi się podoba... ale talent masz! A to drzewo! Śliczne :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarze.
Każdy sprawia mi wielką radość i z przyjemnością je czytam.
Jednak proszę o nie umieszczanie w komentarzach zaproszeń na swoje blogi, rozdania i innych reklam.

Obserwatorzy

Like us on Facebook

zBLOGowani.pl